TR / ENG
Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10
Ümraniye / İstanbul
info@eyggrup.com

PROJE TALEP FORMU

Slide1 background Master slider in ipad
Evdeki Fırsat

Günümüzde konut satın almak ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir. Türkiye’nin Konut Uzmanı EYG çatısı altında faaliyet gösteren markamız evdekifirsat.com, en doğru yatırım için sizlere İstanbul’un konut haritasını sunuyor. evdekifirsat.com üzerinden kazançlı ve potansiyeli yüksek yatırımlar için araştırmalarınızı daha hızlı yapabilir, üç boyutlu olarak konutları gezebilirsiniz. Dilediğinizde uzman temsilcilerimizle anında görüntülü veya yazılı görüşebilir, teklif verebilir, hatta takas önerebilirsiniz.

DETAY
EVvel İstanbul

Evvelden özendiğimiz, yarınlar için özlediğimiz bir hayat EVvel İstanbul’da yükseliyor. Çocuk oyun alanlarından mahallelinin kaynaştığı çardaklar, semt pazarları, mahalle kahveleri ve piknik alanları gibi evvel zamanlardan gönlümüze yerleşen mahalle kültürü, balkonlu, bahçeli, teraslı ev seçenekleri ve geleceğin konforuyla EVvel İstanbul’da yeniden hayat buluyor. Çünkü dünden sevgiyle hatırladıklarımız, yarına da kalmalı.

DETAY
Adım İstanbul

Yeni bir kente ve güzel bir geleceğe ilk adım EYG’nin yeni projesi Adım İstanbul’da atılıyor. Yeni yatırımlar ve dev projelerle büyüyen İstanbul’un yeni kent merkezlerinden biri olmaya hazırlanan Başakşehir’in kalbinde yer alan Adım İstanbul, 3. Köprü ve 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi gibi büyük ölçekli projelerin kesişme noktasında yer alıyor. Yaşamı doğaya yaklaştırırken bir yandan da şehir yaşamına iki adım uzaklıkta konumlanan Adım İstanbul, geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitenizi birkaç adım ileriye taşıyacak.

DETAY
Kentsel Yönetim

1997 yılından bu yana profesyonel site yönetim hizmeti veren Kentsel Yönetim, donanımlı profesyonel kadrosu ile markalı konut projelerinde inşaatın tamamlanması, teslim ve kurulum, yönetim planı ve kat mülkiyeti gibi konularda hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

DETAY
Narlı Bahçe Evleri

Çekmeköy Ümraniye'nin en prestijli, en butik projesi Narlı Bahçe Evleri çok yakında sizinle buluşuyor. Narlı Bahçe Evleri projesi EYG Grup tarafından İstanbul Ümraniye'de 19.000 m2 arsa alanı üzerinde 5 blok olarak hayata geçiriliyor.

DETAY