TR / ENG
Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10
Ümraniye / İstanbul
[email protected]

PROJE TALEP FORMU

Kent'sell

2014 yılında öncelikli olarak grup şirketlerimizden Kentsel Hizmetler A.Ş içinden “Kent’Sell” ve “Kentsel Yönetim” isimli iki marka çıkardık.

Yılın iş geliştirme modeli olarak öne çıkan Kent’Sell, EYG Grup bünyesindeki önemli adımlardan biri olurken, sektörü de yeni bir iş modeli ile tanıştırdı. Markalı konut projelerindeki teslime hazır sıfır daireleri bir fonda toplayarak avantajlı fiyat ve ödeme planları ile satışa sunan Kent’Sell, sektörü ‘bitmiş ev satışına uzmanlık getiren’ yeni iş modeliyle tanıştırdı.

Kentsell; evdekifirsat.com adında yine sektörde ilk olacak yeni bir emlak platformu geliştirerek, yeni iş modelini bir adım öteye taşıdı. Web sitesini ziyaret eden konut alıcıları, zamanında kaçırılan markalı, oturmaya hazır sıfır daireleri ‘en avantajlı, ‘en yeni’, ‘en popüler’, ‘en fırsatlı’ ve ‘en özel’ başlıkları altında yeniden değerlendirerek bütçesine ve ihtiyacına en uygun evi oturduğu yerden tüm detaylarını görerek seçebilecek.

İsterse on-line chat yaparak aklına takılan tüm soruları o an sorabilecek, isterse call center hizmeti ile en kısa sürede satış temsilcisine ulaşabilecek.web: www.kentselhizmetler.com.tr
www.evdekifirsat.com