TR / ENG
Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10
Ümraniye / İstanbul
info@eyggrup.com

PROJE TALEP FORMU

Slide1 background evcik evcik evcik
Hakkımızda

EYG, gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden Ömer Faruk Çelik tarafından yenilikçi iş modelleri geliştirmeyi hedef alan çalışma anlayışıyla gayrimenkul sektörünün geleceğe dönük sürdürülebilir yapılanmasında aktif rol oynamak üzere 2014 yılında kuruldu.

Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Evdeki Fırsat, Kentsel Yönetim ve Narlı Bahçe Evleri markalarını çatısı altında toplayan EYG, gayrimenkul sektöründe proje üretiminden satışa ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Türkiye’nin Konut Uzmanı’dır.

Başkanın Mesajı

EYG gayrimenkul sektöründeki rüştünü ispatladı

Değerli Paydaşlarımız, 

Hareketli bir yılı geride bırakmaya hazırlanırken, kaygılarımız da yerini yeni umutlara ve hedeflere bırakıyor. Geriye dönüp baktığımızda, 2016 yılında neler oldu, olaylardan nasıl etkilendik ve bugün nasıl bir durum içindeyiz sizlerle görüşlerimi paylaşmak isterim.

2016 yılı tüm milletimiz için terörün gölgesinde geçti. Bu durum bireylerden şirketlere kadar toplumun her kesimini etkiledi. Ancak şu bir gerçek ki Türk Milleti, güçlü duruşu ile binlerce yıllık tarihinde ayakta nasıl kaldığını bir kez daha dünyaya gösterdi.

Şüphesiz yıllardır süren terör olaylarının en akıl almaz olanına 15 Temmuz 2016 tarihinde şahit olduk. Ancak milletimizin özgürlüğünü sahiplendiği o gece, darbe girişimi henüz başlangıç aşamasında bitti. Aynı şekilde bu hain kalkışma ile toplumda yaşanan şok hali de kısa sürede atlatıldı. İş dünyası halkımızın direnişine destek verdi ve işimizin başındayız dedi.

Bugün itibariyle ekonomimiz, hükümetimizin de aldığı yoğun önlemler ile normal seyrinde devam ediyor, yatırımlar sürüyor. EYG Grup olarak şirketimizi temsilen, 2,5 yıl önce çıktığımız bu yolda vaatlerimizi yerine getirme inancımızdan hiçbir şey kaybetmediğimizi, faaliyetlerimizi eksiksiz sürdürdüğümüzü önemle belirtmek isterim.

Bunun en önemli göstergesi de Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Real Estate Stars - Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri Ödül Töreni’nde hem ciro hem de adet bazından 2015 yılında “En Çok Konut Satan Şirketler” arasında 2 ödüle değer görülmemizdir.

Evdekifirsat.com ile oluşturduğumuz yeni bir pazar alanında önemli gelişmeler kaydetmeye devam ediyoruz. Bu yeni iş modelimizde son bir yıl içinde 9 farklı lokasyonda, 18 farklı proje seçeneği sunuyoruz.

Diğer yandan, Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinin toplam 13 üniteden oluşan cadde mağaza ve dükkânlarını 14 Mayıs 2016 tarihinde açık artırmaya çıkardık. Başakşehir’de planlanan yeni ulaşım aksları, Şehir Meydanı, kamu kurumları, spor ve yürüyüş alanları ile kafe ve restoranlarla zenginleşen Şehir Parkı ile sağlık kompleksi Sağlık Kent’in yanı başında olan cadde mağaza ve dükkanları ile yatırımcılara ve kendi işini kurmayı planlayanlara yepyeni, güvenilir ve cevher niteliğinde bir imkan sunduk.

Zorlu geçen bir dönemde biz proje geliştirmeye, iş geliştirmeye ve vaatlerimizi yerine getirmeye kendimizi adadık. Önümüzdeki dönemde güzel haberler ve gelişmeleri sizlere aktarmaktan mutluluk duyacağım.

Saygılarımla,
Ömer Faruk Çelik
İcra Kurulu Başkanı
KALİTE STANDARTLARIMIZ

EYG olarak, “Herkesten bir fazlasını yapmak” felsefesiyle çıktığımız bu yolda nitelik, fayda, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik yaklaşımlarını attığımız her adımın ve geliştirdiğimiz her projenin kalbinde bulunduruyoruz.

Butik ve nitelikli projeler geliştirmek hedefinde üretimde son teknolojiyi işçilik kalitesi ve uzmanlığımızla birleştirerek yeni nesil yaşam alanları oluşturuyoruz.

Uzun ömürlü, deprem yönetmeliklerine uygun ve yüksek dayanıklılık özelliklerine sahip güvenli konutlar geliştirmek amacıyla tüm tedbirleri alıyor, kurduğumuz etkin denetim mekanizmasını projelerimizin her aşamasında işletiyoruz. Söz konusu mekanizmayla üretim süreçlerinin her aşaması yüksek kalite standartlarına uygunluk garantisi ile geliştiriliyor.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

EYG olarak, doğaya duyarlı, toplumun gelişimi ve bireyin yaşam standartlarının yükseltilerek daha konforlu hale getirilmesi yönünde projeler üretiyor, doğanın dengesinin korunması ilkesini çevre politikalarımızın temelinde bulunduruyoruz.

Doğayı ve yaşamı zenginleştirme bilinciyle hayata geçirdiğimiz her projemizle dünya standartlarındaki çevrecilik anlayışına uymayı taahhüt ediyor, üretimimizin her aşamasında çevreyle ilgili çalışmaların düzenli biçimde kontrolünü sağlıyoruz. Çevreye ilişkin yasal düzenlemeleri eksiksiz yerine getirerek, doğayı gözeten yaşam alanları oluşturuyoruz.