TR / ENG
Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10
Ümraniye / İstanbul
info@eyggrup.com

PROJE TALEP FORMU

Slide1 background evcik evcik evcik
Hakkımızda

EYG, gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden Ömer Faruk Çelik tarafından yenilikçi iş modelleri geliştirmeyi hedef alan çalışma anlayışıyla gayrimenkul sektörünün geleceğe dönük sürdürülebilir yapılanmasında aktif rol oynamak üzere 2014 yılında kuruldu.

Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Evdeki Fırsat, Kentsel Yönetim ve Narlı Bahçe Evleri markalarını çatısı altında toplayan EYG, gayrimenkul sektöründe proje üretiminden satışa ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Türkiye’nin Konut Uzmanı’dır.

Başkanın Mesajı

Değerleri iş ortaklarımız, paydaşlarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımız, 

Sektörün dinamiklerini değiştirecek, yenilikçi iş modelleri geliştirerek 2014 yılında çıktığımız bu yolculukta; toplumun değişen beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına sürekli yenilenen ve ileri teknolojiyle modern mimarinin bir araya geldiği projelere imza atmak ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere geniş yelpazede, kalite odaklı bir şirket olmak için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Evdeki Fırsat, Kentsel Yönetim ve Narlı Bahçe Evleri markalarını bir çatı altında toplayarak, sektöre ait tüm bilgi, birikim ve deneyimimizi sizlere sunduğumuz EYG Grup olarak kendimizi “Türkiye’nin Konut Uzmanı” şeklinde tanımlıyor ve bu uzmanlığın gereğini yerine getirmek adına tüm faaliyet alanlarımızda kalite ve insan odaklı çözümler üretiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde yaşam kalitesini her yönüyle arttırmak ve korumak en önemli amacımız oldu. Bu amaç doğrultusunda ilkelerimizden hiçbir zamanda ödün vermeden ve daha iyi ve daha yenisi için çalıştık. Müşterilerimize, şehirlerimize, ülke ekonomisine değer katmanın önemini bilerek ve kattığımız her değer için mutlu olarak kendi motivasyon kaynağımızı bulduk.

Sektör içerisinde dahi “zorlu süreç” olarak tanımlanan bu dönemde, her zamankinden daha fazla çalışmaya, projeler geliştirmeye ve vaatlerimizi yerine getirmeye kendimizi adadık. Güzel yarınlar, modern şehirler ve müşterilerimizi koşulsuz mutlu etmek için ilk günkü heyecanla yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Ömer Faruk Çelik
İcra Kurulu Başkanı
KALİTE STANDARTLARIMIZ

EYG olarak, “Herkesten bir fazlasını yapmak” felsefesiyle çıktığımız bu yolda nitelik, fayda, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik yaklaşımlarını attığımız her adımın ve geliştirdiğimiz her projenin kalbinde bulunduruyoruz.

Butik ve nitelikli projeler geliştirmek hedefinde üretimde son teknolojiyi işçilik kalitesi ve uzmanlığımızla birleştirerek yeni nesil yaşam alanları oluşturuyoruz.

Uzun ömürlü, deprem yönetmeliklerine uygun ve yüksek dayanıklılık özelliklerine sahip güvenli konutlar geliştirmek amacıyla tüm tedbirleri alıyor, kurduğumuz etkin denetim mekanizmasını projelerimizin her aşamasında işletiyoruz. Söz konusu mekanizmayla üretim süreçlerinin her aşaması yüksek kalite standartlarına uygunluk garantisi ile geliştiriliyor.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

EYG olarak, doğaya duyarlı, toplumun gelişimi ve bireyin yaşam standartlarının yükseltilerek daha konforlu hale getirilmesi yönünde projeler üretiyor, doğanın dengesinin korunması ilkesini çevre politikalarımızın temelinde bulunduruyoruz.

Doğayı ve yaşamı zenginleştirme bilinciyle hayata geçirdiğimiz her projemizle dünya standartlarındaki çevrecilik anlayışına uymayı taahhüt ediyor, üretimimizin her aşamasında çevreyle ilgili çalışmaların düzenli biçimde kontrolünü sağlıyoruz. Çevreye ilişkin yasal düzenlemeleri eksiksiz yerine getirerek, doğayı gözeten yaşam alanları oluşturuyoruz.